Čermák František (Praha 1822 - 1884 Praha)
Václav III. u hrobu svého otce, signováno vpravo dole Fr. Čermák, olej/plátno, 113 x 90 cm, rám (Šm)
25.05.2019 - 14:00
CZK 150.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 95.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |